Живопис різними матеріалами

Живопис – це мистецтво зображувати оточуючий світ фарбами. В образотворчому мистецтві є безліч напрямів, але живопис можна сміливо виділити, як один із основних, адже коли ми чуємо слово “картина” ми відразу уявляємо полотно на якому зображено що-небудь саме фарбами.

Ми проводимо майстер-класи з живопису в різних напрямках:

  • Акварельний живопис
  • Олійний живопис
  • Живопис мастихіном
  • Живопис акрилом
  • Репродукції відомих художників
  • Картина за 3 години
  • Тематичні заняття (наприклад: зимовий пейзаж)

Акварельний живопис виконується акварельними фарбами. Акварельні фарби відрізняються від інших легкою фактурою, вони виготовлені на основі води, що забезпечує м’якість і прозорість барвистого шару. Завдяки чому дуже легко підкреслити природність колірних переходів, скористатися усім розмаїттям відтінків і півтонів. Що не менш важливо, для роботи з аквареллю використовується спеціальний папір, а не полотно, як, наприклад, для олійних фарб.

Зимовий пейзаж виконаний акварельними фарбами

Олійний живопис – це твори написані олійними фарбами. Олійні фарби густі і насичені, завдяки чому мазки зберігають свій первісний відтінок. Ще однією особливість є те, що олійні фарби довго сохнуть, це означає, що над вами не тяжіє необхідність безпомилково написати картину з першого разу, так як Ви зможете ще довгий час на ній що-небудь змінювати. Олійні фарби вважаються професійними.

Зимовий пейзаж виконаний олійними фарбами

Живопис мастихіном відрізняється тим, що при написанні картини використовується спеціальний інструмент, який називається “мастихін”, при цьому художник працює олійними фарбами. За рахунок використання мастихіну картина складається з об’ємних мазків, що надає їй особливого шарму.

Різновиди мастихінів

Зимовий пейзаж виконаний мастихіном

На майстер-класах з репродукції робіт відомих художників учні під керівництвом викладача виконують репродукцію і освоюють техніку написання того художника, якому присвячено майстер-клас.

Майстер-класи “Картина за 3 години” – це обмежене за часом заняття, на якому основне завдання це вкластися у три години під час написання роботи.

На тематичних майстер-класах учні освоюють техніку або тематику, якій присвячений майстер-клас. Наприклад, якщо заняття присвячене міському пейзажу, то учні освоять техніку зображення будівель, машин, перехожих. Якщо заняття присвячене зимовому пейзажу – то учні навчатимуться зображати сніг, промені світла на ньому та інше, що характерно для даного сезону. Тематичні майстер-класи так само мають на увазі техніку в якій буде створюватися картина, наприклад акварель, олія і т.і. Так само такі майстер-класи можуть бути на вільну тему, в такому випадку учень сам вибирає, що саме він хоче написати.

Всі наші майстер-класи розраховані на будь-який рівень підготовки. Навіть якщо ніколи в житті не малювали, то ми обов’язково Вас цього навчимо.

Вартість (з урахуванням  знижки -40%): 550  грн. 330 грн.
Тривалість майстер-класу: 3 – 3,5 години.
Група: до 6 чоловік.

Всі матеріали надаються в студії (фарби, пензлики, розчинник, мастихіни, мольберти, окрім полотна).
Полотно Ви можете принести із собою або отримати в студії за окрему плату.