Мехенді (mehandi)

Мехенді (mehandi), а також менді, мехнді або мінді – це мистецтво розпису тіла візерунками із хни, історія якого налічує багато століть. Точне місце походження мехенді невідомо, оскільки впродовж століть мистецтво розпису хною подорожувало по різних країнах і континентах, приймаючи різні форми відповідно до традицій та культурою різних народів. Деякі вважають, что мехенді зародилося в Індії, інші стверджують, що до Індії мехенді потрапило лише в 19 столітті.

Паста із хни за допомогою якої виконується махенді безпечна для організму, гіпоалергенна і не токсична. І найважливіша перевага такого малюнку – це його недовговічність. Так, так саме “недовговічність”. Так як малюнок може набриднути або бути не доречним в деяких обставинах життя (наприклад, якщо Ви в пошуках роботи) і на відміну від звичайного тату, махенді зійде зі шкіри протягом 3-х тижнів і не залишить по собі жодного сліду. Так само, при нанесенні махенді немає необхідності порушувати цілісність шкіри, у зв’язку з чим це набагато безпечніше, ніж звичайне тату.

На мастер-класі по мехенді Ви зможете навчиться накладати малюнок пастою із хни для прикраси свого (або чужого =) тіла вишуканими малюнками.

Вартість (з урахуванням весняної знижки -40%): 350 грн. 210 грн.
Тривалість майстер-класу: 1,5 – 2 години.
Група: до 6 чоловік.
Вік: від 6 років.

Всі матеріали надаються в студії.