Приєднуйся до «ЧИСТОFEST» – Всеукраїнський екологічний фестиваль

23 квітня о 10.00 на всій території України відбудеться наймасштабніша щорічна Всеукраїнська соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!», яка проходить під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко. Метою заходу є формування екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, прибирання та благоустрій засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

В рамках фестивалю будуть зібрані усі можливі екологічні активності від майстер-класів до презентацій підприємств, що займаються альтернативними джерелами енергії. А також відбудуться: конкурс номерів екологічного спрямування від аматорських, професійних та незалежних колективів художньої самодіяльності України; різноманітні конкурси робіт образотворчого та прикладного мистецтва разом с показом творів та інших виробів відповідної тематики; виставка технологій “зеленої” енергетики; ярмарок продукції, що виготовляється із вторинної сировини, та інше.

На території Гідропарку Студія творчості “Краплак” безкоштовно буде проводити майстер-класи з живопису різними матеріалами! Приходь, приєднуйся та твори!

Зустрінемось 23.04.2016 з 10:00 до 18:00! Зробимо це разом!

gL0UkxXSizg-580x709

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>